8 Mart 2021 Pazartesi
DUYURULAR
Anasayfa / Standard Kategori / İCAZETİMİZE KATKISI OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ…

İCAZETİMİZE KATKISI OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ…

Düzenlemiş olduğumuz 2018 Hafızlık İcazetimize Maddi ve Manevi Katkılarından dolayı ve icazet alan 90 talebemize ümre sözü veren Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk’a ve Tuzla İlçe Müftüsü Aşır Durgun Hoca efendiye plaket vererek teşekkür ettik.

Kur’an ilimleriyle bezenmiş, Hifzul’Kuran ve Ulumu Şer’iyye tahsilini tamamlamış güzide talebelerimize maddi ve manevi desteklerini her daim lutuf eden Tuzla Belediye Başkanı, kıymetli büyüğümüz Sayın Dr. Şadi Yazıcı beyin İlim talebelerine göstermiş olduğu ehemmiyet den dolayı kendisine Huzurlu Gönüller Vakfı olarak şükranlarımızı sunar ve hizmetlerinin devamını temenni ederiz.

 

 

 

 

Kur’an ilimleriyle bezenmiş, Hifzul’Kuran ve Ulumu Şer’iyye tahsilini tamamlamış güzide talebelerimize maddi ve manevi desteklerini her daim lutuf eden Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı, kıymetli büyüğümüz Sayın Ahmet Çabuk beyin İlim talebelerine göstermiş olduğu ehemmiyet den dolayı kendisine Huzurlu Gönüller Vakfı olarak şükranlarımızı sunar ve hizmetlerinin devamını temenni ederiz.

 

 

Kur’an ilimleriyle bezenmiş, Hifzul’Kuran ve Ulumu Şer’iyye tahsilini tamamlamış güzide talebelerimize maddi ve manevi desteklerini her daim lutuf eden Tuzla İlçe Müftüsü, kıymetli büyüğümüz Sayın Aşır Durgun beyin İlim talebelerine göstermiş olduğu ehemmiyet den dolayı kendisine Huzurlu Gönüller Vakfı olarak şükranlarımızı sunar ve hizmetlerinin devamını temenni ederiz.

 

 

İSMİNİ ZİKRETMEDİĞİMİZ TÜM HAYIRSEVERLERİMİZE, İŞ ADAMLARIMIZA VE KIYMETLİ HOCALARIMIZA TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZİYARETÇİ SAYISI