7 Mayıs 2021 Cuma
DUYURULAR
Vakfımız bünyesinde bulunan Medreselerimizde Hafızlık Eğitimlerini tamamlayan Hafızlarımız için ve Arapça Eğitimlerini tamamlayan Hocalarımız için düzenlediğimiz Hafızlık ve Arapça icazetine gelen Başta Tuzla belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk’a, Tuzla Müftüsü Aşır Durgun Hoca efendiye, Mahmud Efendi hazretlerimizin oğlu Ahmet Hoca Efendiye, İsmailağa Vakfı Heyetimize, İsmailağa cami imamı Salih Topçu Hoca efendiye, Abdülmetin Balkanlı hoca efendiye, Efendi Hazretlerimizin Hanesinden katılan Hoca Efendilere, ismini sayamadığımız tüm kıymetli Hocalarımıza, Emeği geçen tüm Hayırsever İş adamlarımıza, icazetimize Katılan veya katılamayan tüm Cemaatimize, sevenlerimize, bu yola gönül vermiş tüm büyüklerimize ve kardeşlerimize Teşekkür ederiz.

İCAZETLERİMİZ

2019 ARNAVUTKÖY HADİS VE HAFIZLIK İCAZETİ

Vakfımız Avrupa şubelerinde  Hafızlıklarını tamamlayan ve 500 hadis-i Şerif ezberleyen talebelerimiz için düzenlediğimiz icazet merasimine gelen Başta Arnavutköy belediye Başkanı Haşim Baltacı’ya, Vakıf Başkanımız Ebubekir Özdemir Hoca Efendiye ve  ismini sayamadığımız tüm kıymetli Hocalarımıza, Emeği geçen tüm Hayırsever İş adamlarımıza, icazetimize Katılan veya katılamayan tüm Cemaatimize, sevenlerimize, bu yola gönül …

Daha Fazla Oku »

ERBAİN İCAZETİ / ARNAVUTKÖY

ERBAİN İCAZETİNE DAVET… Peygamber efendimiz ( Sallallahu Aleyhi Ve Sellem) ‘in Sünnetini Ve Hadisi Şeriflerine Açıkça Düşmanlık Yapıldığı Bir Dönemde, Cemaatimizin Önde Gelen Hocalarının Katılımıyla Düzenleyeceğimiz Ve Talebelerimizin İcra Edeceği “KIRK HADİSİ EZBERDEN OKUMA MERASİMİNE” İştirakiniz Bizi Onurlandıracaktır. HUZURLU GÖNÜLLER EĞİTİM VAKFI GAZİ OSMANPAŞA ŞUBESİ

Daha Fazla Oku »

2015 YILI ARNAVUTKÖY HAFIZLIK İCAZETİ

2015 Yılında İstanbul Arnavutköy şubelerimizde Hafızlığını tamamlayan Talebelerimize İcazet merasimi yaptık.   İCAZET MERASİMİMİZE GELEN  KIYMETLİ HOCALARIMIZA VE MİSAFİRLERİMİZE TEŞEKKÜR EDER EMEĞİ GEÇEN ABİLERİMİZİN VE BÜYÜKLERİMİZİN ALLAHU TEALA TARAFINDAN MÜKAFATLANDIRILMASINI İSTERİZ.

Daha Fazla Oku »

2012 YILI HAFIZLIK İCAZETİ DARICA / AK VİLLALAR

2012 yılında Ak Villalarda yapmış olduğumuz icazet merasimimize Efendi Hazretlerimizde gelmiştir.   İCAZET MERASİMİMİZE GELEN EN BAŞTA EFENDİ HAZRETLERİMİZE, KIYMETLİ HOCALARIMIZA VE MİSAFİRLERİMİZE TEŞEKKÜR EDER EMEĞİ GEÇEN ABİLERİMİZİN VE BÜYÜKLERİMİZİN ALLAHU TEALA TARAFINDAN MÜKAFATLANDIRILMASINI İSTERİZ.

Daha Fazla Oku »

ZİYARETÇİ SAYISI