4 Mart 2021 Perşembe
DUYURULAR
Anasayfa / Standard Kategori / İSMAİLAĞA CEMAATİNDEN KIYMETLİ HOCALARIMIZ İLE UMRE PROĞRAMI

İSMAİLAĞA CEMAATİNDEN KIYMETLİ HOCALARIMIZ İLE UMRE PROĞRAMI

 

 

İsmailağa Cemaati Umresi 2018

İsmailağa Umresi 2018 Turları

Her sene yalnızca bir sefer gerçekleştirilen, İsmailağa Heyeti ve camiamızın diğer pek kıymetli hoca efendileri ile beraber yapılan İsmailağa Cemaati Umresi 2018 yılı için kayıtlar başladı.

9 Gece 10 Gün Mekke, 9 Gece Medîne programı ile 18 gece 19 gün kutsal topraklardayız!

İsmailağa cemaati umresinde toplu umreler, hatm-i hâce ve sohbetler, sabah ve öğlen toplu tavaflar yapılıyor. Câmiamızın güzide hoca efendileriyle birlikte 19 gün sürecek bu kutsal yolculuğu her yıl özlemle bekliyoruz.

Medîne’de 40 Vakit Namaz ve Reğâib Gecesi

Efendimizin (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) müjdesine nâil olabilmek için Medîne-i Münevvere’de 8 gün araıksız vakit namazlarını Mescid-i Nebevîde kılıyoruz. İsmailağa Cemaati Umresi 2018 programında Medîne’de 9 gece kalacağız. Reğâib Gecesini özel program ile ihyâ edeceğiz.

İsmailağa Cemaati Umresi 2018 Turu Ne Zaman?

Kafilemizin 11 Mart 2018 günü Atatürk Havalimanından Türk Hava Yolları ile Cidde’ye uçacak. 20 Mart 2018 günü otobüslerle Medîne-i Münevvere’ye intikal edilirken, 29 Mart 2018 günü ise Medîne Havalimanından yine Türk Hava Yoları ile İstanbul’a dönüş gerçekleştirilecek. Uçuşlar Türk Hava Yolları ile yapılacak.

Herkes İçin Umre Programları

Sayfamızın sonunda görebileceğiniz broşürlerimizden 2018 cemaat umresi turlarının programlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca kayıtlar, her türlü sorunuz ve broşürde yer almayan 18 gün altındaki programlar için bu sene yetki verilen firmaya 0 212 523 1741 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

SON BAŞVURU VE EVRAK TESLİMATI 9 ŞUBAT 2018 CUMA

İsmailağa Cemaati Umresi 2018 Turları Programı

İsmailağa Cemaati Umresi 2018 Turları Detayları

 

ÖNEMLİ NOT: Organizasyon, her yıl cemaat umresi için gereken kriterleri en uygun şartlarda karşılayabilen firma tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple her sene kayıt yapılan firma ve irtibat bilgileri değişebilmektedir.

2017 UMRE  GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

 

Bunları okudunuz mu?

Âşurâ Günü ve Fazîleti

Âşûrâ gününe tâzim etmek Peygamberimizin sünnetlerindendir. Âşûrâyı on sayısı ile ilgili olan aşr ve âşir veya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZİYARETÇİ SAYISI