7 Mayıs 2021 Cuma
DUYURULAR
Anasayfa / Standard Kategori / ZEYTİN DALI HAREKATINI DESTEKLİYORUZ…

ZEYTİN DALI HAREKATINI DESTEKLİYORUZ…

Devletimiz tarafından başlatıldığı ilk günden itibaren yakından takip ettiğimiz ve duâlarımız, hatimlerimiz ve okumalarımızla desteklediğimiz “Zeytin Dalı Harekâtı”nın sağladığı ilerleyişe bağlı olarak, hâkimiyet altına alınan her bölge için katbekat memnun olduk. Çıkan birtakım çatlak sesler haricinde vatandaşlarımızın topyekûn desteğiyle iftihar ettik. Sayın Cumhurbaşkanımızın inancı ve kararlılığı vesilesiyle gelecek adına ziyadesiyle ümitvar olduk. Bütün bu güzel hislerin yanında, azîz vatanımız ve İslâm coğrafyasının huzura kavuşması uğruna, hayattaki en kıymetli varlıkları olan canlarını feda eden şehidlerimizle teessüre sürüklendik ve başta acılı aileleri ve yakınları olmak üzere, milletimizin üzüntüsünü derin bir hissiyatla paylaştık.

Ordumuzun düzenlemiş olduğu harekâtın, hudut güvenliğimizin tesisine, bölgede yaşanan dramın sona ermesine, mü’min kardeşlerimizin, sözde medenî olduğunu savunan ülkelerin acımasız pençelerinden kurtulmalarına vesile olacağına can-ı gönülden inanıyoruz. Bu harekât; yersiz, yurtsuz kalmış kimselerin yurtlarına geri dönmesini sağlayacak, bölgeye barış getirecek ve yeryüzünü aydınlatacak olan huzur güneşinin doğuşu, kurulacak olan İslâm medeniyetinin habercisi olacaktır inşallâh.

Tarih boyunca devlete duâ etmeyi düstur edinmiş İsmailağa câmiası olarak; azîz şehidlerimize rahmet ve devam eden bu tarihî harekâtın muzafferiyetle neticelenmesi için ordumuza üstün başarılar diliyoruz. Nöbette olan duâ ordusunun duâlarının ve niyâzının kabulünü temennî ediyor, İslâm dünyasının ümidi olarak sancağı yeniden devralacağımız günlere doğru adım adım ilerlediğimiz mukaddes yürüyüşümüzün muvaffakiyetle neticelenmesini Cenâb-ı Hakk’tan niyâz ediyoruz.

İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfı

Hakkında aytekin hayta

Bunları okudunuz mu?

İSMAİLAĞA CEMAATİNDEN KIYMETLİ HOCALARIMIZ İLE UMRE PROĞRAMI

    İsmailağa Cemaati Umresi 2018 Her sene yalnızca bir sefer gerçekleştirilen, İsmailağa Heyeti ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZİYARETÇİ SAYISI