Deprem Bölgelerine Yardım Tırlarımızı Yolluyoruz

Milletimizi üzüntüye gark eden depremin yaralarını sarmak üzere hazırlıklarımızı tamamlayarak yardım yüklü kamyon ve tırlarımız başta Hatay olmak üzere yıkıma uğrayan diğer bölgelere ulaştı ve aktif bir şekilde ulaşmaya devam etmektedir.

Yardımları, ilgili kurumlar ve bölgelerde vazifeli hocalarımızın koordinasyonuyla, depremden etkilenen ve aynı zamanda yoğun kış şartlarıyla mücadele etmek zorunda kalan kardeşlerimize ulaştırıyoruz.

Kardeşlik ve dayanışma duygusunun beraberinde getirdiği yardım seferberliğiyle hareket etmemiz gereken bu zor günlerde, kardeşlerimizin yanında olacağız.

Yardım İçeriği

Mont, Kazak, Atkı ve Bere, Çorap, Bay-Bayan Giyim, Çocuk Giyim, Bot ve Ayakkabı, Kadınsal Hijyen Malzemeleri, Seccade, Başörtüsü ve Çarşaf-ı Şerif, Ekmek ve Diğer Unlu Mamüller, Bisküvi ve Çeşitleri, Tüplü Isınma Sobaları, Elektrikli Sobalar ve orada aşevimizin sıcak yemek yapması için gereken toplu çorba ve yemek malzemeleri gibi birçok alanda ihtiyaç malzemeleri depremzede kardeşlerimize ulaştırılmaktadır.

Huzurlu Gönüller Eğitim Vakfı