Deprem Bölgelerine Yardım Tırlarımızı Yolluyoruz

Milletimizi üzüntüye gark eden depremin yaralarını sarmak üzere hazırlıklarımızı tamamlayarak yardım yüklü kamyon ve tırlarımız başta Hatay olmak üzere yıkıma uğrayan diğer bölgelere ulaştı ve aktif bir şekilde ulaşmaya devam etmektedir.

Yardımları, ilgili kurumlar ve bölgelerde vazifeli hocalarımızın koordinasyonuyla, depremden etkilenen ve aynı zamanda yoğun kış şartlarıyla mücadele etmek zorunda kalan kardeşlerimize ulaştırıyoruz.

Kardeşlik ve dayanışma duygusunun beraberinde getirdiği yardım seferberliğiyle hareket etmemiz gereken bu zor günlerde, kardeşlerimizin yanında olacağız.

Yardım İçeriği

Mont, Kazak, Atkı ve Bere, Çorap, Bay-Bayan Giyim, Çocuk Giyim, Bot ve Ayakkabı, Kadınsal Hijyen Malzemeleri, Seccade, Başörtüsü ve Çarşaf-ı Şerif, Ekmek ve Diğer Unlu Mamüller, Bisküvi ve Çeşitleri, Tüplü Isınma Sobaları, Elektrikli Sobalar ve orada aşevimizin sıcak yemek yapması için gereken toplu çorba ve yemek malzemeleri gibi birçok alanda ihtiyaç malzemeleri depremzede kardeşlerimize ulaştırılmaktadır.

Güncelleme: 02/10/2023

Hatay / Antakya’da yapmış olduğumuz hizmetlerimiz bölgede ki yerel organizasyonların destekleyebileceği düzeye geldiğinden sonlandırılmıştır.

Bu süreçte bizlere maddi ve manevi olarak yardımcı olan tüm kardeşlerimizden Allah (c.c) razı olsun. Bu necip millete bir daha böylesi bir felaket yaşatmasın 🤲🏻

HGEV Çağrı Merkezi: » 0216 606 4438
HGEV İletişim Formu: » Bize Ulaşın